آدرس نمایندگی شهرری : سه راه ورامین ، خیابان ابن باویه ، روبروی ابن باویه پلاک 183 - تلفن : 33773464 - روزهای مشاوره یکشنبه - سه شنبه - پنج شنبه از ساعت 9 لغایت 20------****

استاد جلسه : کورش آذرپور 

نگهبان : محمد داداشی 

دبیر : سعید 

سخنان استاد : 

افتتاح نمایندگی شهرری در تاریخ 12/9/91 با پانزدهمین سالگرد بنیان کنگره 60 تقارن زیبایی پیدا کرده . در ابتدا به بنیانگذار کنگره تبریک می گویم . می دانم که شروع کار کنگره بسیار سخت بوده است . سختی کار ،شکل نوع درمان بود یعنی درمان اعتیاد با خود موادمخدر که باورش کار سختی است . آن حس و حال اولیه که کسی قبول نداشت و با تعداد کمی جلسات شروع می شد . 

ده سال است که در کنگره هستم . در این سالها کنگره 60  رشد سریعی داشته است . حالا 30 شعبه داریم که حتی بعضی از شعب را نمی شناسیم . کنگره 60 مستقل است و توسط خود اعضا اداره می شود و زیبایی کار هم همین است که همه چیز به دست افراد است ، چه مادی چه علمی . 15 سال از عمر کنگره می گذرد که در این مدت رشد زیادی کرده است و حتی در کشورهای خارجی نیز شناخته شده است و متون کنگره به زبان انگلیسی ترجمه شده است . 

اشخاصی بودند که به من کمک کردند تا از بند اعتیاد رها شوم . می توانستم این رهایی را فقط برای خودم بخواهم ولی در کنگره ماندم و این رهایی را با هزار نفر شریک شدم و به آنها کمک کردم . من دین دارم تا به کسانی که وارد کنگره 60 می شوند کمک کنم و همانطور که قبل ها به من آموزش داده شد ، من نیز این آموزش را در اختیار آیندگان قرار دهم . 

شعبه شهرری ، به مدت 21 روز تعمیرات داشت . اشخاصی که در این مدت کمک کردند ، واقعا با دل و جان این کار را انجام دادند .

 این مکان را با 30 میلیون پول پیش و 1 میلیون اجاره ، بدست آوردیم . از این 30 میلیون ، 15 میلیون آن را خود اعضای نمایندگی شهرری پرداختند ، خود من هم این را باور نداشتم ولی عملی شد . کنگره این آموزش را می دهد که روی پای خود بایستیم و همه کارها را خودمان انجام دهیم . 

استاد ، در پایان از آقای عطایی (صاحب ملک شهرری ) ، مرزبانان ، مسافران و همسفران شعبه شهرری تشکر نمودند . 

تعداد حاضرین : 200 نفر

 همسفر : آذرپورارسال توسط

اسلایدر

دانلود فیلم